Hírek
2019. Szeptember 23. 08:08, hétfő | Helyi
Barangolás Győr kávéházi életében
2019. szeptember 28-én 10 órától egy vadonatúj sétára, "Kávéházi történetek" címmel vár a GyereGyőrbe Tematikus városnézések és Élményprogramok csapata, a Kávé Világnapja alkalmából.
A korabeli sajtó szerint Budapest után, a vidéki városok közül Győrben volt a legintenzívebb kávéházi élet. Győr első kávéháza 1769-ben nyílt meg és az 1920-as évekig állt fenn.
Számos érdekes történet Győr belvárosában sétálva, amit talán a kávé illata is körbeleng.
A sétát vezeti: Csobayné Pintér Éva - a GyereGyőrbe Tematikus városnézések és Élményprogramok idegenvezetője.
Részvételi díj: 2.800,- Ft , klubtag, diák, nyugdíjas: 2.300,- Ft
Bejelentkezés, regisztráció:
Szerkesztette: Csobay Dániel
Kép: Illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
2026. Június 05. 08:06, péntek | Helyi
Megérkeztek a belvárosi virágoszlopok
A Győr-Szol még márciusban ültetett palántákat a győri belvárosba szánt virágoszlopokba és virágpiramisokba. A palánták mostanra kivirultak, már láthatjuk is őket.
2026. Június 05. 07:05, péntek | Helyi
Vasárnap estig tart Győrben a színházi fesztivál
Ismét Győr ad otthont a Duna Nemzetközi Színházi Fesztiválnak.
2026. Június 04. 08:23, csütörtök | Helyi
Most már hivatalos: Borbély Balázs a Ferencváros új vezetőedzője
A Ferencváros vezetősége mindenben megállapodott Borbély Balázzsal, így a 46 éves felvidéki szakember lett a labdarúgó NB I-ben 36-szoros bajnok együttes vezetőedzője.
