Hírek
2016. Augusztus 02. 19:38, kedd |
Helyi sport
Forrás: Győri Audi ETO KC
Bartha Csaba a Győri Audi ETO KC új elnöke
A Győri ETO Kézilabda Club tagjai az egyesület közgyűlésén megválasztották dr. Bartha Csabát a Győri Audi ETO KC elnöki tisztségére. Az új vezető megbízatása 3 évre szól.
Az Audi ETO KC elnöki posztja március vége óta volt betöltetlen, az azóta eltelt időszakban az egyesület Elnöksége vezette a klubot. Az egyesület tagsága az augusztus 2-i közgyűlésen választotta meg dr. Bartha Csabát a Győri Audi ETO KC elnökének. Az újonnan megválasztott elnök jártas a sport világában, hiszen sportvezetőként korábban a Vasas, a Debrecen és az Újpest labdarúgó csapatainál dolgozott, jelenleg pedig a Magyar Olimpiai Bizottság sportigazgató-helyettese.
„Hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy mostantól a Győri Audi ETO KC-t vezethetem elnökként. Ismerem a csapat fényes múltját és jelenét, az eddigi eredményeit, sikereit. Célom, hogy vezetésemmel biztosítsam az egyesületnek a sikeres szereplés és a stabil működés feltételeit és hátterét.” – nyilatkozta dr. Bartha Csaba, az újonnan megválasztott elnök, akit 3 éves időtartamra bízott meg a közgyűlés a klub vezetésével.
A Győri Audi ETO KC csapata szinte változatlan kerettel vág neki a szeptember közepén kezdődő új idénynek. A bajnokságban és a Magyar Kupában címvédőként indul neki az új évadnak az Audi ETO, a nemzetközi porondon pedig tavaly ezüstérmet nyertek Amorimék. Idén a csoportkörben már találkozik egymással az előző BL döntő két résztvevője: az Audi ETO és a Bukarest mellett az orosz Rosztov és a dán Midtjylland lesznek Ambros Martín csapatának ellenfelei a sorozat C csoportjában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna
Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld
Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát
Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is
2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot
Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
