Hírek
2016. Július 13. 09:03, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Befejeződött a forgalomkorlátozás az M1-es autópályán
A Citroën sofőrje az autópálya forgalmával szemben közlekedett, amikor balesetet okozott
Befejeződött a műszaki mentés és a helyszínelés az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán annál a balesetnél, ahol korábban egy személyautó vezetője okozott anyagi káros közúti közlekedési balesetet.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint egy Citroën Berlingo idős sofőrje, a 112-es kilométerszelvénynél hajtott fel a pályára, szemben a forgalommal. A 115-ös kilométerszelvénynél egy kisbusz vezetője az ütközés elkerülése érdekében félrerántotta a kormányt és a szalagkorlátnak ütközött, majd a 119-es kilométerszelvénynél a Citroën is a korlátnak hajtott. A balesetben személyi sérülés nem történt.

Az érintett útszakaszon a forgalom minden sávban újra zavartalanul haladhat.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 15. 08:26, vasárnap | Helyi
10 millió négyhengeres benzinmotor jubileuma Győrben
Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10 milliomodik négyhengeres EA888 R4 Otto 2.0L TFSi motort.
2026. Március 15. 08:08, vasárnap | Helyi
Tehetséggondozásért miniszteri köszönet – 39 pedagógus részesült Köbüki ösztöndíjban
2026. Március 15. 07:06, vasárnap | Helyi
Befektetői életműdíj a Danának
A Dana Hungary Kft. a 2025-ös „Év Befektetője” gála keretében átvehette a Befektetői életműdíjat.
2026. Március 14. 08:22, szombat | Helyi
Mi kell ahhoz, hogy válogatott legyen egy sportoló?
Rangos, Q1-es besorolású nemzetközi sporttudományi folyóiratban (Sports) jelent meg Ruppert Bálint, a Győri ETO KC Akadémia erőnléti edzője által vezetett kutatás.
