Hírek
2024. Július 26. 09:12, péntek | Helyi
Belga sportigazgatója lett az ETO-nak
A bajnokság megkezdése előtt néhány nappal új sportigazgatója lett az ETO NB I-es labdarúgó csapatának. A belga Steven Vanharen korábban az MTK másodedzője is volt.
Az eto.hi szerint Vanharen nemzetközi szinten elismert szakember, aki jelentős tapasztalatot szerzett olyan kluboknál, mint a Beerschot V.A., Sheffield United és LB Châteauroux. Emellett asszisztens edzőként dolgozott az Al-Raed SFC, Olympiacos Piraeus és Legia Warszawa csapatainál. Steven Vanharen korábban már dolgozott Magyarországon, ahol az Újpest FC erőnléti edzőjeként és az MTK Budapest asszisztens edzőjeként tevékenykedett.
Vanharen széleskörű tapasztalata kiterjed a tehetséggondozásra, a játékosok feltérképezésére és a csapatmenedzsmentre, ami nagy előnyt jelent majd a klub számára. A vezetőség biztos abban, hogy Vanharen szakértelme és nemzetközi kapcsolatai hozzájárulnak az ETO FC Győr további sikereihez és a klub hosszú távú céljainak eléréséhez.
A klub várakozásai szerint Steven Vanharen érkezése új lendületet ad a csapatnak, és elősegíti az akadémiai rendszer továbbfejlesztését, valamint a fiatal tehetségek beépítését a felnőtt csapatba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 08:27, szombat | Helyi
Táncra perdítik az egész várost
Öt napon át ismét Győr lesz a tánc fővárosa.
2026. Május 16. 08:09, szombat | Helyi
Eredetvédett lesz a rajnai rizling Pannonhalmán
Eredetvédetté teszi a rajnai rizlinget a Pannonhalmi Borvidék.
2026. Május 16. 07:07, szombat | Helyi
Több milliárdos forrásból fejleszt az egyetem
Új laborokkal, korszerű digitális eszközökkel és megújult tantervekkel erősítette képzéseit a Széchenyi István Egyetem egy európai uniós támogatásból megvalósuló fejlesztési program révén.
