Hírek
2012. Február 22. 14:30, szerda |
Helyi
Forrás: Revita TV
Betörtek a csanaki postára
Kedd reggel 7 óra 15 perckor érkezett a riasztás a rendőrség megyei ügyeletére, miszerint a Győr-Ménfőcsanakon található 12-es postára egy ismeretlen elkövető tört be.
A helyszínelés során kiderült, hogy a tettes nem vitt el semmit, de több száz ezer forintos kárt okozott a hivatalnak. A Győri Rendőrkapitányság betöréses lopás miatt folytat nyomozást.
Kedd délután többen próbálták elintézni hivatalos ügyeiket itt Ménfőcsanakon, a Győzelem utcában található postán. Sajnos sikertelenül. Ahogy azt a papír is jól mutatja technikai okok miatt szünetelt a nyitvatartás. Egyesek találgatták mi történhetett, mások a szóbeszédből már tudták, hogy kedden kora hajnalban, 4-5 óra magasságában valaki betört az intézménybe. A rendőrség tájékoztatása szerint az elkövető az épület hátsó frontján, egy raktárajtón próbálkozott először, azt feltörte, majd egy téglafalat is megbontott, a mosdó ablakot is betörte de végül egyiken sem ment be. Ezt követően a tetőablakon, a padlásfeljáró falát megbontva jutott a kereskedelmi raktárba, itt kutakodott egy ideig. Információk szerint a tettes nem vitt el semmit, de így is több százezer forintos kárt okozott a hivatalnak. A postára igyekvők még délután sem jutottak be az épületbe, az adatgyűjtés és a nyomrögzítés ugyanis kicsit hosszabb munkát igényelt. A Győri Rendőr-kapitányság betöréses lopás miatt folytat nyomozást, ismeretlen elkövető ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:45, hétfő | Helyi
Nem a tiltásban van a megoldás – ezt üzeni a február 25-i győri rendezvény
A digitális világ ma már megkerülhetetlen része a fiatalok mindennapjainak. A kérdés nem az, hogy hogyan zárjuk ki belőle a gyerekeket, hanem hogyan tanítjuk meg őket egészségesen jelen lenni benne.
2026. Február 23. 08:21, hétfő | Helyi
Így lehet jelentkezni mammográfiás szűrésre
A Petz-kórház tájékoztatását mutatjuk:
2026. Február 23. 08:07, hétfő | Helyi
Új időpontban, február 27–28-án és március 1-jén jön a Farsangi Csülökparádé Győrben
Gazdag magyaros ízek, közösségi programok és jótékonysági fánksütés a Dunakapu téren.
2026. Február 23. 07:10, hétfő | Helyi
Téli károk után tavaszi helyreállítás
Indulnak az útfelújítások Győr-Moson-Sopron vármegyében.
