Hírek
2019. Február 04. 12:55, hétfő | Belföld
Bezártak két óvodát is Lábatlanban tömeges rosszullét miatt
A lábatlani Zengő Óvodába és tagintézményébe járó gyerekek és a dolgozók közül 80-an, valamint több szülő is rosszul lett szombat reggelre. Ezért nem nyitnak ki- mondta el Ráczné Fülöp Erzsébet, az intézmény vezetője az MTI-nek.
A rosszullét a gyerekek és a dolgozók felét érintette.
Többen arra gyanakodtak, hogy étel okozta a tüneteket, de ez nem egyértelmű. Olyanok is megbetegedtek, akik nem ettek az óvodában, mások pedig igen, de nem lettek rosszul.
Hogy mikor nyithatnak ki a tiszti főorvos dönti el, most az egészséges dolgozók mindent fertőtlenítenek.
Az MTI információi szerint a megyei tiszti főorvos hétfő délelőtt vizsgálatot kezdett az intézményekbe ételt szállító vállalkozásnál.
Forrás: origo.hu
Kép: labatlan.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.
