Városlista
2023. március 28, kedd - Gedeon, Johanna

Hírek

2019. Május 02. 09:11, csütörtök | Kék hírek
Forrás: police.hu

Biciklivel bajba jutó asszonyon segítettek a rendőrök

Biciklivel bajba jutó asszonyon segítettek a rendőrök

A dombóvári rendőrök egy beteg asszonynak nyújtottak segítséget.

A Dombóvári Rendőrkapitányság két járőre Papp Dávid főtörzsőrmester és Molnár Dominik őrmester április 28-án éjszakai szolgálatban járőrözött Dombóváron, amikor az Árpád utcában észrevették, hogy egy nő a kerékpárja mellett térdel.

Azonnal az asszony segítségére siettek, aki elmondta, hogy munkahelyéről ment hazafelé, amikor éles fájdalmat érzett a lábában, ekkor leszállt kerékpárjáról és gyalog indult tovább, de néhány perc múlva már lábra sem tudott állni. A rendőrök azonnal értesítették az Országos Mentőszolgálat munkatársait, akik rövid időn belül a helyszínre érkeztek.

A rendőrök a mentők kiérkezéséig folyamatosan nyugtatták az asszonyt, akit végül kórházba szállítottak.

Ezek érdekelhetnek még

2023. Március 27. 13:00, hétfő | Kék hírek

Tinilányt próbált megerőszakolni - bíróság elé állította az ügyészség a támadót

A Budapesti XI. és XXII. Kerületi Ügyészség gyorsított eljárásban állított bíróság elé egy 27 éves román állampolgárságú férfit, aki pár héttel ezelőtt, egy újbudai lakásban meg akart erőszakolni egy 15 éves lányt.

2023. Március 24. 09:25, péntek | Kék hírek

Egy benzinkúton kezdték el csépelni egymást, a biztonsági kamera mindent rögzített

Garázdaság bűntette és súlyos testi sértés bűntette miatt a Tatabányai Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be három férfival szemben, akik a benzinkút boltjában verekedtek.

2023. Március 22. 11:42, szerda | Kék hírek

Székdobálás, orron harapás - Videón az Esztergom-környéki kocsmai bunyó

A garázdaság bűntette miatt indult ügyben az Esztergomi Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be három férfival szemben, akik közül az egyik orron harapta a másikat.

2023. Március 17. 11:40, péntek | Kék hírek

Veszprém belvárosában tapogatott egy nőt, a rendőrök elfogták

A sértett tett bejelentést a rendőrségre arról, hogy 2023. március 14-én 9 óra 20 perckor Veszprém belvárosában egy ismeretlen személy több alkalommal megfogta őt, miközben gyalogosan közlekedett.