Hírek
2020. Február 07. 14:05, péntek | Belföld
Bombát találtak Budapesten, Ferencvárosban
Második világháborús bombát találtak az egyik Ferencvárosi telephelyen. A környéket lezárták a rendőrök.
Gajdos Milán, a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-nek elmondta, hogy a rendőrség értesítette őket, hogy a IX. kerületben, a Timót utca 5. szám alatti ipari területen, egy telephelyen bombát találtak.Az azonosítás idejére 200 méteres sugarú körben lezárják a területet.
Információink szerint az egyik autóalkatrészekkel foglalkozó vállalat logisztikai központjában bukkantak rá a robbanófejre.
Gajdos Milán az Origónak elmnodta, hogy a rendőrség jelenelg azon dolgozik, hogy lezárja a területet, a tűzszerészek ezek után fogják meghatározni, hogy milyen és mekkora bombát találtak.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

