Hírek
2020. Január 17. 17:50, péntek | Belföld
Bombát találtak Szolnokon
Több órás forgalomkorlátozásra kell készülni Szolnok belvárosában, ahol földmunkák közben bombát találtak.
A vízmű munkagépe az Ady Endre út és a Sarló utca kereszteződésében fordította ki a földből a feltehetőleg a második világháborús bombát.
Az Ady Endre utat a Pozsonyi út és a Thököly úti körforgalom között lezárták. A forgalmat rendőri irányítással elterelik, a korlátozás a bomba elszállításáig, előreláthatólag két-három órán át tart.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
