Hírek
2018. Augusztus 01. 14:13, szerda | Belföld
Bombával fenyegetőztek Jászárokszálláson
A rendőrök elfogták azt a jászárokszállási férfit, aki bombával fenyegetőzött. Társa is volt, őt is elkapták.
A férfi azzal telefonált be egy jászárokszállási telephelyre tegnap, hogy bomba van az üzemben.
A rendőrök azonnal kimentek, az épületet kiürítették és átvizsgálták.
Bombát azonban nem találtak. A nyomozók közben elkezdték beazonosítani a telefonálót. Nem sokkal később el is fogtak egy férfit, aki a gyárban dolgozott. Ahogy a társát is.
Közösen találták ki az egészet.
Mind a két férfi ellen eljárás indult.
Forrás: origo.hu
Kép: police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
