2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2010. Szeptember 12. 07:45, vasárnap | Sport
Forrás: Triathlonbudapest Media

Boronkay Péter megvédte világbajnoki címét

Megvédte a 2009-es ausztráliai Gold Coast-on ban rendezett paratriatlon világbajnokságon megszerzett aranyérmét Boronkay Péter, aki Dextro Energy Triathlon ITU világbajnoki sorozat budapesti döntőjében 24 másodperccel verte a második helyezet

A paratriatlon-világbajnokság hat kategóriája közül a negyedikben akadt komoly éremszerzésre esély, a címvédő Boronkay Péter ugyanis egyértelmű aranyesélyekkel vágott neki a távnak.

"Eddigi sportpályafutásom legnagyobb versenye lesz a budapesti vb, hiszen hazai közönség előtt védhetem meg a címemet " - nyilatkozta még a viadal előtt, s ennek megfelelően vágott neki a távnak.

Az úszás során 54 másodperces előnyt szerzett a brazil Angelo Borimmal szemben, a kerékpározás közben másfél perccel is vezetett már, s a bár hajrára Oliver Dreier alaposan megközelítette, 24 másodpercet így is megőrzött előnyéből. A harmadik helyen a német Andreas Kobler ért célba, a kategória másik magyarja a 11. helyet szerezte meg.

2024. Május 02. 06:46, csütörtök | Sport

Férfi kézilabda BL - Dániai vereségével kiesett a Veszprém

A Telekom Veszprém nem jutott tovább a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, mivel 33-28-ra kikapott a dán Aalborg HB otthonában a szerdai visszavágón.

2024. Május 01. 11:47, szerda | Sport

Eszter & Csabi a Rally Hungary-n

2024 első ORC futamán, a Rally Hungary-n láthattuk porolni a Esztert a jobb1-ben, és Csabit a megszokott bal1-ben.

2024. Április 30. 22:45, kedd | Sport

Bucsi győzött a TCR Eastern Europe záró versenyén

Eseménydúsan és látványosan zárult az MNASZ Autós Gyorsasági Szakágának versenyzői számára, a 2024-es szezonnyitó Laptiming Kupa.

2024. Április 30. 19:14, kedd | Sport