Hírek
2013. Augusztus 24. 10:52, szombat |
Helyi
Forrás: GYŐR MRFK
Borotvát és felvágottat akart lopni
A 27 éves férfi illatszert és élelmiszert akart fizetés nélkül az üzletből magával vinni.
Mosonmagyaróvár egyik nagyáruházába ment be a 27 éves férfi augusztus 22-én délelőtt. Kosarat nem vitt magával, majd egy üzemen kívül helyezett kasszánál próbált meg fizetés nélkül távozni az üzletből. A biztonsági szolgálat munkatársa tartóztatta fel, a rendőrjárőr kiérkezéséig.
A rendelkezésre álló adatok szerint a mosonmagyaróvári férfi hátizsákjába a rúd felvágottakat, míg kabátja zsebébe a borotvákat rejtette el. Ezt rögzítette az áruház biztonsági kamerája. A férfi a rendőrségen részletes, beismerő vallomást tett.
Ny. Attila ellen, üzletszerűen elkövetett lopás vétség megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárását a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi
A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben
Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.
2026. Április 26. 08:12, vasárnap | Helyi
Gyakorlati jogászképzés: együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Győri Törvényszék
2026. Április 26. 07:08, vasárnap | Helyi
A madarak nyomában: ismeretterjesztő program és vízitúra Kisbodakon
Tanulással és kalandos vízitúrával folytatódott Kisbodakon a „Szigetköz Ismeretterjesztő Sorozat 2026”, ahol ezúttal a térség gazdag madárvilága került a középpontba.
2026. Április 25. 08:25, szombat | Helyi
Laczkovits-Takács az új frakcióvezető
A győri Fidesz-KDNP frakcióját mától Laczkovits-Takács Tímea vezeti.
