Hírek
2025. Április 15. 08:07, kedd | Helyi
Bővült a Pannonhalmi Játék-Vár Óvoda és Bölcsőde
Ünnepélyes keretek között adták át a Pannonhalmi Játék-Vár Óvoda és Bölcsőde bővített épületét, ezzel sikeresen zárult a Széchenyi Terv Plusz program keretében megvalósított fejlesztés.
Az európai uniós támogatásnak köszönhetően Pannonhalmán az óvodás korú gyermekek immár egy új épületszárnnyal bővült intézményben tölthetik mindennapjaikat, ahol a felhőtlen játék és az egészséges mozgásfejlődés is garantált. Mind a lakosság, mind a városvezetés részéről nagy várakozás övezte az óvoda fejlesztését, hisz a növekvő gyermeklétszám már évek óta jelezte a bővítés szükségességét. A kicsik legnagyobb örömére pedig a játszóudvart is új, izgalmas játékok színesítik.
(Fotó: Facebook/dr. Fekete Dávid)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
