Hírek
2011. November 09. 14:32, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Brad Pittnek elege lett Budapestből
Mondhatni menekült fővárosunkból a színész és családja, és csak a tokiói reptéren lélegeztek fel.
Brad Pitt és népes családja egy hónapot töltöttek hazánkban, ahol olyan balszerencse sorozat kísérte őket, hogy nem csoda, ha csak most, a tokiói reptéren leszállva nyugodtak meg, és húzták mosolyra a szájukat. A színész kellékeit elkobozta a Terrorelhárítás, Angelina beteg lett, Pittet ki akarták hallgatni... hosszú sorokon keresztül mesélhetnénk a sztárpáros magyarországi kalandjait, melyeket még az edzett akciósztár is nehezen viselt. Nem csoda, ha ezek után pihenőre vágytak - a család Japánba utazott, ahol két hetet nyaralnak, Pitt pedig ezek után Los Angelesbe repül, ahol megkezdi a World War Z utómunkálatait.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
