Városlista
2026. március 17, kedd - Gertrúd

Hírek

2017. Október 13. 10:00, péntek | Sport

Bronzéremmel tért haza a fitmodell a vb-ről

Bronzéremmel tért haza a fitmodell a vb-ről

Till Bernadett júniusban költözött Budapestről Mosonmagyaróvárra, itt készült fel a WBPF vb-re, amit hétvégén rendeztek meg Mongóliában.

A 23 éves Till Bernadett júniusban költözött Budapestről Mosonmagyaróvárra. Mint azt korábban megírtuk, gőzerővel készült a készül az októberi WBPF világbajnokságra, aminek idén Mongólia adott otthont. Bernadett már túl van a nagy versenyen, ám a WBPF VB előtt az Ausztria kupát is bevállalta.

"Amikor megláttam a kiírást, hogy a VB előtt lesz az Ausztria kupa, akkor döntötttem el hogy ott is megmérettetem magam. A tervezett forma a második, harmadik versenyre lesz az igazi, így ez pont jól jött ki. A szezon első versenyén első helyezést értem el,aminek nagyon örültem. Rá egy hétre indultunk a magyar csapattal Mongóliába a világbajnokságra" - kezdte a kisalfold.hu-nak.

"Minden megszűnt létezni körülöttem, elmúlt a háyninger, elmúlt az izgalom, élveztem a versenyt. Az elődöntő után öt lány került a döntőbe. Sikerült,bejutottam. Végül világbajnoki bronzérmes lettem. A lányok brutál jók voltak, erős mezőny volt" - tette hozzá Bernadett, aki azt is elárulta, először csalódottságot érzett.

"Később átgondoltam a dolgokat, és boldog vagyok hogy naturálként idáig eljutottam" - tette hozzá.

A gyönyörű fitmodel néhány kulisszatitkot is megosztott a kisalfold.hu-val a felkészüléséről. Azt mondja, nagy súlyokkal és alacsony ismétlésszámmal dolgozott, a versenydiétát pedig már jóval hamarabb elkezdte, mint az előző szezonban.

"A mostani szezonra való felkészülés volt az eddigi legnagyobb kihívás. A környezettváltozás eléggé megnehezítette, sokkal feszültebb voltam, ingerlékenyebb. Kezdem megszokni Mosonmagyaróvárt,de sokszor van honványam, ami szerintem természetes" - árulta el.

A versenyeknek még nincs vége, Bernadett hétvégén Budapesten a Fitparádén, jövő héten pedig Mosonmagyaróváron lép színpadra.

Forrás: kisalfold.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 16. 10:00, hétfő | Sport

Kínai Nagydíj - Újabb kettős Mercedes-siker, Antonelli nyert Sanghajban

Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amely az ausztráliai idénynyitóhoz hasonlóan kettős Mercedes-sikerrel zárult.

2026. Március 14. 08:14, szombat | Sport

Labdarúgó NB I - Nem bírt a Győr az MTK-val

A Győr saját stadionjában gól nélküli döntetlent játszott pénteken az MTK-val a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójában.

2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán

A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.