Hírek
2018. Április 24. 09:08, kedd | Belföld
Búcsúzik a Magyar Telekom vezérigazgatója
Christopher Mattheisen után az új vezérigazgató Rékasi Tibor lesz.
A cég keddi, az MTI-nek küldött közleménye szerint a Magyar Telekom igazgatósága április 23-i ülésén a vezérigazgató kezdeményezésére döntött a munkaszerződés július elsejei megszüntetéséről. Christopher Mattheisen ugyanezen hatállyal lemond igazgatósági tagságáról és a jövőben saját vállalkozásokkal foglalkozik – közölték. Az igazgatóság által kinevezett új vezérigazgató, Rékasi Tibor a társaság igazgatóságának is tagja lesz július elsejét követően. Christopher Mattheisen 2006 decembere óta a Magyar Telekom vezérigazgatója, igazgatóságának tagja és hosszú ideig elnöke is volt. Előtte négy évig a vezetékes üzletágért felelős vezérigazgató-helyettes volt. Korábban a Westel 900 marketing és értékesítési területét vezette a cég alapítását követő első három évben.
Rékasi Tibor 2017. január óta a Magyar Telekom lakossági szolgáltatásokért felelős vezérigazgató-helyettese, a csoporthoz 10 éve csatlakozott a társaság leányvállalata, az IQSYS Zrt. ügyvezető igazgatójaként. Rékasi Tibor utódja, a lakossági szolgáltatásokért felelős vezérigazgató-helyettes július 1-jétől Szabó Melinda lesz. A közleményben Timotheus Höttges, a Deutsche Telekom vezérigazgatója elmondta: Christopher Mattheisen kulcsszerepet játszott az utóbbi bő tíz év üzleti sikereiben, irányításával a Telekom csoport kivételes eredményeket ért el a vállalati és a lakossági területen is.
Forrás: hirado.hu
Kép: MTI - Balogh Zoltán
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
