Hírek
2015. Február 16. 09:59, hétfő |
Helyi
Forrás: Police.hu
Buszt akart lopni, kerítésnek ütközött vele Győrben
A Győri Rendőrkapitányság jármű önkényes elvétele bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 24 éves kocsi lakos ellen, aki egy járművet akart eltulajdonítani.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2015. február 15-én 4 óra 40 perckor egy győri telephelyre bemászott és egy ott parkoló autóbuszt, a benne található gyújtáskulccsal elindította. Az elkövető a gépkocsival pár métert haladt, majd a telephely kerítésének ütközött.
A győri járőrök a tettest a helyszínen elfogták. A tolvajjal szemben ittasság gyanúja merült fel, ezért az egyenruhások mintavételre előállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 08:09, szombat | Helyi
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét.
2026. Június 27. 07:11, szombat | Helyi
Nincs több gipszkarton-leadás a hulladékudvarokban
A MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. által végzett szakmai ellenőrzések és a vonatkozó hulladékgazdálkodási előírások felülvizsgálata során megállapításra került,
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
