Hírek
2018. Május 17. 14:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Civil rendőröknek kínált kábítószert egy 22 éves díler
Kábítószer-kereskedelemmel vádolja az ügyészség azt a férfit, aki civil ruhás rendőröknek kínált kokaint és marihuánát Budapesten - tájékoztatta a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-t.
Ibolya Tibor közölte: a 22 éves férfi tavaly szeptemberben az Erzsébet téren külföldieknek nézte a rendőröket, ezért angol nyelven kínálta nekik a kábítószert, közölve az árat is.
A rendőrök, miután felfedték kilétüket, átkutatták a ruházatát, és marihuánát találtak nála, később pedig az is kiderült, hogy előzőleg marihuánát és kokaint is fogyasztott.
A férfi ellen az V. és XIII. kerületi ügyészség kábítószer-kereskedelem vétsége miatt nyújtott be vádiratot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
2026. Május 16. 12:00, szombat | Belföld
A kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött szerződést
2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld
Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának
2026. Május 16. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV helyzetének áttekintésétől függ a menedzsment jövője
Vitézy Dávid a MÁV helyzetének áttekintéséttől teszi függővé a döntést, hogy szükséges-e strukturális változás az állami vasúttársaság menedzsmentjében.
