Hírek
2016. November 30. 10:17, szerda |
Helyi
Forrás: CMB CARGO-UNI GYŐR
A lengyeleket fogadja a csapat
Csütörtök este 18:00 órakor CMB Cargo-UNI Győr vs Wisla Can-Pack Kraków (POL) mérkőzés.
"Soros ellenfelünk hozzánk hasonlóan három vereséggel áll, a nyitófordulóban hazai pályán az orosz Dinamo Kurszktól kaptak ki 67–61-re, majd a cseh USK Praha vendégeként 84–63-ra maradtak alul. Legutóbb – csakúgy, mint mi – minimális különbséggel veszítettek: az olasz Famila Schio 76–75-ös győzelemmel távozott Krakkóból. A lengyelek keretében kimondott klasszis nincs, a legnagyobb név a lengyel Ewelina Kobryn. A 34 éves játékos pályafutása során megfordult az orosz Jekatyerinburgban – 2013-ban Euroliga-győztes lett velük –, míg mielőtt hazaigazolt, a török Fenerbahcét erősítette. A Wisla négy légióst foglalkoztat, az amerikai Meighan Simmonst, a spanyol Sandra Ygueravidét, a chilei Ziomara Morrisont és a belga Hind Ben Abdelkadert." - olvasható a csapat honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
