Városlista
2026. február 23, hétfő - Alfréd

Hírek

2018. Január 30. 11:25, kedd | Sport
Forrás: mti

Csapatot váltott a Michelisz Norbert

Csapatot váltott a Michelisz Norbert

Michelisz Norbert a gyári Hyundai pilótája lesz az idén új néven (WTCR) induló túraautó-világbajnokságon.

A magyar versenyző - aki tavaly második helyen zárta a vb-t - két év után hagyja ott eddigi istállóját, a Hondát, és a dél-koreai riválisnál folytatja pályafutását.

"Hálás vagyok a Hondának, mert az elmúlt két év pályafutásom szakmailag legizgalmasabb időszaka volt, amelyben sokat fejlődtem, de úgy éreztem, hogy szükségem van az új kihívásra" - írta keddi blogbejegyzésében Michelisz, aki a magyar autósport első világbajnoki érmét nyerte.

A 33 éves versenyző csapattársa a rutinos olasz Gabriele Tarquini lesz.

A kilenc versenyből álló WTCR-sorozat április 8-án indul Marokkóban, a mogyoródi futamra április 29-én kerül sor.

Fotó:michelisz.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr

Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport

IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc

Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.

2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid

Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.