Városlista
2025. március 24, hétfő - Gábor, Karina

Hírek

2021. Július 12. 14:02, hétfő | Belföld
Forrás: mti /fotó: NAV

Csempészcigivel autójában menekült egy sofőr a 21-es úton

Csempészcigivel autójában menekült egy sofőr a 21-es úton

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai a 21-es úton csaknem 1100 doboz csempészett cigarettát foglaltak le egy menekülő sofőrtől.

Az egri és salgótarjáni pénzügyőrök a közúton akartak ellenőrizni egy autót, de a sofőr lassítás helyett nagy sebességgel továbbhajtott és menekülni próbált - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

Hozzátették, hogy sikerült megállítaniuk az autót, amelynek az utasterében aztán, fekete zsákokban mintegy 1100 doboz adózatlan cigarettát találtak.

A pénzügyőrök a megközelítőleg kétmillió forint értékű árut lefoglalták és költségvetési csalás miatt büntetőfeljelentést tettek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Belföld

Kocsis Máté: talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát

A Fidesz frakcióvezetője szerint a USAID-botrány csak a jéghegy csúcsa, talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem lehetne külföldről finanszírozni médiát, és ideje lenne ezt a szabályt is meghozni.

2025. Március 22. 09:34, szombat | Belföld

Lengyel-magyar barátság napja - Sulyok Tamás: a magyar-lengyel barátság nem mítosz, hanem megélt valóság

A magyar-lengyel barátság számunkra nem mítosz, hanem megélt valóság - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök Kaposváron pénteken.

2025. Március 22. 09:30, szombat | Belföld

Több tízmillió forint büntetés a Pride betiltása ellen tiltakozó képviselőknek

Ülésnapokról történő kitiltással és tiszteletdíj-csökkentéssel szankcionálta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Pride betiltása elleni, az eddigi legsúlyosabb parlamenti rendbontást elkövető képviselőket

2025. Március 22. 09:29, szombat | Belföld

Orbán Viktor: nem lehetett tovább nézni, hogy kifosztják az embereket

Muszáj volt beavatkozni, nem lehetett tovább nézni, hogy a kereskedelmi láncok kifosztják az embereket, az áremelkedéseket meg kellett fékezni