Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2011. Október 04. 07:17, kedd | Belföld
Forrás: OrintPress

Csökken a benzin ára, de a maximum továbbra is 400 forint felett marad

Csökken a benzin ára, de a maximum továbbra is 400 forint felett marad

Öt forinttal csökken a benzin ára a hazai töltőállomásokon szerdától, míg a gázolajé változatlan marad - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu.

A mostani csökkentéssel a benzin átlagos ára 390 forintra csökken, míg a gázolajé 386 forint marad. A bioetanol 306 forintos átlagos áron tankolható ma, autógázt 220 forintos átlagáron tankolhatunk. A töltőállomások árai között akár 40 forintos árkülönbséget tapasztalhatnak az autósok a benzinár esetében, míg a legolcsóbb és legdrágább gázolajár között országosan 40 forintnál is nagyobb különbség lehet. Az áfa tervezett emelése januártól legalább 6-6 forintos további emelést okoz majd mindegyik üzemanyag árában, azonban már novembertől legalább 16 forintos áremelésre számíthatunk a gázolaj jövedéki adójának emelése miatt a dízelüzemanyag árában. A múlt héten nem nőtt a benzin, ám 4 forinttal emelkedett a gázolaj ára.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld

Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát

Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

2026. Április 25. 17:56, szombat | Belföld

Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője

Orbán Viktor, a Fidesz-KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát