Hírek
2011. November 03. 07:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrintPress
Csökken a benzinár – a gázolajé marad
Három forinttal csökken a benzin ára pénteken a hazai töltőállomásokon, a gázolajár változatlan marad - értesült piaci forrásból a holtankoljak.hu.
A pénteki árváltozás valójában a 'szokásos' szerdai árváltozás, csakhogy a hét első két napja munkaszüneti nap volt, így pénteken változik az ár. A benzin átlagos ára így 394 forintra csökken, míg a gázolajé – a jövedéki adó emelése miatti, keddi árnövekedést követően - 415 forint marad.
A töltőállomások között országszerte akár 30 forintos árkülönbség is tapasztalható. E85-öt (Bioetanol) várhatóan 306 forintos átlagáron, míg autógázt (LPG) 223 forintos átlagáron tankolhatunk.
OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / archívum
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
