Hírek
2011. November 03. 14:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Csornai droggyár - Három kilogramm amfetamint találtak
Mintegy három kilogramm amfetamint és nyolcszáz, már legyártott tablettát találtak a rendőrök a szerda este felfedezett csornai "droggyárban".
Az ügynek jelenleg négy gyanúsítottja van, közülük kettőt vettek őrizetbe. A házkutatás az éjszakai órákig tartott. A közeli Farádon állítottak meg egy autót, amelyet egy soproni nő vezetett, a jármű átvizsgálása során találtak drogot. Ezen a szálon elindulva jutottak el a családi házban lévő üzemhez, ahol nagy mennyiségű amfetaminport, tablettázógépet és a munkafolyamathoz szükséges vegyi anyagokat is találtak. Ezt követően eljárást indítottak a nő ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
