Hírek
2023. Június 18. 08:15, vasárnap | Helyi
Díjeső az évadzáró társulati ülésen
A Polgárkukkantó lett az évad előadása a tatbányai Jászai Mari Színházban.
A legjobb színésznőnek járó díjat Szakács Hajnalka érdemelte ki, a férfiak közül pedig Crespo Rodriogo kapta a legtöbb szavazatot a közönségtől. Mindez a teátrum évadzáró ülésén derült ki, ahol átadták a társulat voksai alapján odaítélt Jászai Gyűrű-díjakat is. A kitűntetést Szakács Hajnalka és Mikola Gergő vehette át, akit a Kemma.hu olvasói az év színészének is megválasztottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi
Győri labdarúgó is díjazottak között
A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.
2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi
Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát
Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.
2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi
Megújult az Aranypart II., grillház is nyit
Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.
2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi
Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot
Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.
