Hírek
2024. Október 18. 18:09, péntek |
Belföld
Forrás: Hajósi Miklós
Dóka Attila koncert lesz Budapesten!

Ahogy az év vége közeledik, Budapest zenei életében egy különleges esemény körvonalazódik: november 29-én, pénteken 19:00 órakor Dóka Attila dalszerző, gitáros, énekese, ingyenes zenekaros koncertet ad az Újpesti Kulturális Központban.
Ez az este nem csupán egy koncert, hanem egy közös utazás a zene világában, ahol a pillanatok varázsa mindenkit magával ragad.
Dóka Attila a zene iránti szenvedélyét így fogalmazta meg: „Amikor a színpadon állok, semmi más nem létezik, csak a pillanat intenzív lüktetése.” Ezen érzés minden koncertjén megjelenik, amikor a közönséggel együtt élik át a zenét. „Később, ahogy kezembe kerülnek a koncertfotók, kívülről látom magunkat – mintha a ti szemszögetekből tekintenék vissza,” mondta Attila. A zene és a szöveg találkozása mindenkiben egyedi értelmezést nyer, létrehozva ezzel egy mágikus kapcsolatot, amely minden élményt felejthetetlenné tesz.
Attila elkötelezett amellett, hogy koncertjeit ingyenesen látogathassák az érdeklődők, ezzel biztosítva, hogy a zenei élményhez való hozzáférés senki számára ne legyen korlátozott. „A zene ereje abban rejlik, hogy összehozza az embereket, és nem szeretném, ha bárki kimaradna ebből az élményből,” tette hozzá. Ez a nemes cél nemcsak a közönség számára, hanem a zene közösségi erejének hangsúlyozására is szolgál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 13. 07:55, csütörtök | Belföld
NAV: érkeznek az adószámla-értesítők
Márciustól folyamatosan küldik az adószámla-értesítőket a magánszemélyeknek és a gazdálkodóknak - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
2025. Március 13. 07:54, csütörtök | Belföld
Varga Mihály az MNB új elnökeként aláírta a forintbankjegyet
A magyar bankjegyekben a fejlődés a hagyománnyal és a stabilitással ötvöződik, miközben megfelelnek a mai készpénzforgalom technológiai követelményeinek is -
2025. Március 13. 07:45, csütörtök | Belföld
Hétfőtől itt a profitplafon!
Hétfőn lép életbe a kormány profitplafonról szóló rendelete, amely azt jelenti, hogy mostantól a kereskedők legfeljebb tíz százalékot tehetnek a beszerzési árakra
2025. Március 13. 07:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: A legfontosabb a 30 évnél fiatalabb édesanyák adómentessége
A kormány célja a 30 évnél fiatalabb anyák szja-mentességével az, hogy a gyermeket vállalók ne kerüljenek rosszabb anyagi helyzetbe, mint azok, akik nem vállalnak gyermeket - közölte a miniszterelnök szerdán a közösségi oldalán.