Városlista
2026. június 6, szombat - Norbert

Hírek

2011. November 28. 16:30, hétfő | Helyi
Forrás: InfoGyőr

Egészség a péktől – Erika Pékség és Cukrászat

Egészség a péktől – Erika Pékség és Cukrászat

Még a húsleveshez is kenyeret esznek!- mondják a magyar emberre. Igen, valóban sok kenyeret fogyasztunk, tulajdonképpen a kenyér mindennap szerepel az étkezésünkben.

Éppen ezért kellene jobban odafigyelnünk, milyen kenyeret veszünk a boltban. Hiszen ha az alapanyagok minőséget képviselnek, akkor már tettünk valamit egészségünk megőrzése érdekében.

Az Erika Pékség remek kenyereket készít.

Olyat süt, amilyet nagyanyáink készítettek. A jól ismert ízeket újra felfedezhetjük.
Bátran adhatjuk kicsiknek és nagyoknak, ezek a kenyerek a minőség jegyében sültek szép ropogóssá.

Barabás Péter cégvezető azt mondta, nem mindegy, hogy mit eszünk, milyen eljárással és alapanyagból készül.

Mi a pékségünkben arra törekszünk, hogy minden termékünket kifogástalan anyagokból, szigorúan hagyományos receptek szerint készítsük el. Ma már az eredeti recepteket nagyon kevesen használják Győrben, hiszen sok esetben nehezen alkalmazhatóak a nagyüzemi termelésben. Mi azonban inkább kevesebb kiflit vagy kenyeret gyártunk, de az megfelel mindenfajta elvárásnak. Ilyen például a kovásszal készített kenyerünk is, amit tiszta szívvel ajánlhatok a legkényesebb igényekkel rendelkezőknek is, sőt, ezzel a termékkel bátran meg tudom kínálni még a közvetlen konkurenseimet is.

Minden hónapban kedveskednek valamilyen szuper akcióval. Most például az Erika házi kenyér van soron, remek termék, kiváló alapanyagokból! Kóstolják meg!

Üzletek:

* Győr-Ménfőcsanak, Mediterrán Lakópark 2., Vadvirág utca / „KVzóna” - Cukrászda, Kávézó /
H - P 6:00 - 20:00
Sz: 8:00 - 20:00
V: 15:00 - 20:00
* Győr, Köztelek u. 4-6 / ERIKA Pékség és Cukrászat Mintabolt /
H - P 7:00 - 18:00
Sz: 8:00 - 13:00
* Győr, Babits M. 33./ Dolcezza - Cukrászda, Kávézó /
H - P 6:00 - 18:00
Sz: 6:00 - 12:00
* Győr, Teleki utca / ERIKA Pékség és Cukrászat Mintabolt /
H - P 6:00 - 17:30
Sz: 6:00 - 12:00

Címkék: Erika Pékség, kenyér

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 06. 08:22, szombat | Helyi

Győri labdarúgó is díjazottak között

A bajnoki címvédő Ferencváros játékosai szerezték meg az év legjobbjainak járó mindhárom díjat a női labdarúgó NB A I-ben: a RangAdó díjátadón az idény legjobbjának járó elismerést Nagy Viktória vette át.

2026. Június 06. 08:04, szombat | Helyi

Bővítik a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskolát

Csaknem 510 millió forint uniós támogatással újul meg a Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola.

2026. Június 06. 07:06, szombat | Helyi

Megújult az Aranypart II., grillház is nyit

Sajtótájékoztatóval egybekötött szezonnyitón mutatták be az Aranypart II. idei fejlesztéseit.

2026. Június 05. 08:26, péntek | Helyi

Mikita Bencével erősítik a szakmai stábot

Eldőlt, hogy Kopornyik Zsolt vezetőedző munkáját Mikita Bence segíti júliustól Győrben, az ETO University Handball Teamnél. A fiatal tréner a NEKA-tól, Balatonboglárról teszi át székhelyét Győrbe.