Városlista
2026. április 26, vasárnap - Ervin

Hírek

2017. Szeptember 11. 18:12, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Egy 67 éves német nő rosszul lett és meghalt a Balatonban

Egy 67 éves német nő rosszul lett és meghalt a Balatonban

Rosszul lett, majd életét vesztette a vízben Balatonfüreden egy ember, a rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit

- közölte Bakos Zsuzsanna, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófelelőse az MTI-vel hétfőn. Az origo.hu hírportál értesülései szerint egy 67 éves német nő vesztette életét fürdőzés közben, halálát a feltételezések szerint tüdőembólia vagy szívroham okozta. A bajba jutott nőt fürdőzők vitték a partra, de életét sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni.

Fotó: illusztráció

Címkék: balaton, meghalt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz

Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.

2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld

Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát

Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése