Hírek
2019. Augusztus 26. 17:11, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Egy bécsi gyilkosság miatt körözött magyar férfit fogtak el Budapesten
Egy bécsi gyilkosság miatt körözött budapesti férfit fogtak el a rendőrök - közölte a rendőrség a honlapján.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint az osztrák hatóságok európai elfogatóparancsot adtak ki egy 41 éves magyar állampolgár ellen, aki a megalapozott gyanú szerint 2019 májusában Bécsben megölt egy embert.
Az osztrák társszerv augusztus 22-én a célkörözési egységek európai hálózatán (ENFAST) keresztül értesítette a magyar rendőröket, hogy a körözött férfi feltehetően Budapesten bujkál.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozói megállapították, hogy a keresett férfi a főváros XIX. kerületében rejtőzködik. A budapesti férfit szombat éjjel fogták el, majd előállítottak és őrizetbe vették.
A férfi kiadásáról Ausztriának később dönt a bíróság - írta az ORFK.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
