Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2013. Január 10. 10:46, csütörtök | Helyi
Forrás: MTI

Egy fiatal lány halt meg Győrött szén-monoxid-mérgezésben

Egy fiatal lány halt meg Győrött szén-monoxid-mérgezésben

Egy 18 éves lány halt meg szerda este Győrött szén-monoxid-mérgezésben - tájékoztatta az MTI-t csütörtök reggel a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

Kálmán Gabriella közlése szerint a lány 21 éves barátjának anyja talált rá otthonában a két fiatalra. A fiút kórházba szállították, a lány életét azonban már nem tudták megmenteni a helyszínre érkező mentők.


Szerda este a katasztrófavédelem megyei szóvivője annyit közölt az MTI-vel: egy ember meghalt, egyet pedig kórházba szállítottak a győri Kálvária útról szén-monoxid-mérgezés miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi

A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet

Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.

2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi

Csak óvatosan az utakon

Elszoktak a közlekedők a havazástól.

2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi

Győriek is lehetnek az év sportolói

Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.

2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi

Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja

A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.