Hírek
2013. Július 11. 13:29, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: MTI
Egy labdarúgó híján kész a bajnok Győr kerete
Három labdarúgót igazolt nyáron a magyar bajnok Győri ETO FC, és további egy megszerzését tervezi még.
A zöld-fehérek első szerzeménye a 24 éves Leandro Martinez volt, az argentin-olasz csatár korábban Olaszországban futballozott, majd tavasszal szerződtette a Budapest Honvéd, melynek színeiben 11 mérkőzésen 6 gólt szerzett az NB I-ben. A másik új játékos a 28 éves Rafe Wolfe nyolcszoros jamaicai válogatott hátvéd, aki az MTK Budapesttől érkezett a Győrbe.
A Bajnokok Ligája-selejtezőre készülő együttes legfrissebb igazolása Patrick Mevoungou védekező középpályás, aki előbb a Sturm Graz, majd az Admira Wacker együttesében szerepelt Ausztriában. A 27 esztendős, egyszeres kameruni válogatott futballista 2010-ben tagja volt a vb-re készülő keretnek, de Dél-Afrikába már nem utazott el.A győri klub egy csatárt szeretne még szerződtetni a nyári átigazolási időszakban.
Szombaton már tétmérkőzésen lép pályára az ETO: a Debrecennel mérkőzik a Szuperkupáért.A Bajnokok Ligája-selejtezőben az ETO jövő szerdán fogadja a Maccabi Tel Aviv együttesét, a visszavágót pedig július 23-án rendezik az izraeli fővárosban. A Maccabi vezetőedzője az a portugál Paulo Sousa, aki az év elején bontott szerződést a Videotonnal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 15:00, szombat | Sport
Premier League - Kikapott Birminghamben, még nem BL-résztvevő a Liverpool
A Liverpool simán kikapott az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 37., utolsó előtti fordulójának pénteki nyitómeccsén, így még nem tudta bebiztosítani szereplését a Bajnokok Ligája következő idényében.
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
