Városlista
2025. december 9, kedd - Natália

Hírek

2017. November 30. 12:22, csütörtök | Belföld

Egy nap alatt négy gyalogost ütöttek el a megyében

Egy nap alatt négy gyalogost ütöttek el a megyében

A négy gázolásból az egyik Győrben, a Kardán úton történt.

Az Audi út felől a Rába gyár irányába közlekedett egy személygépjármű szerdán 22 óra 20 perckor, haladás közben - a bekötőutat követően - a felfestett és előjelzett gyalogos-átkelőhelyhez ért, amikor a sofőr későn észlelte az előtte a zebrán áthaladó gyalogost. A csúszós, nedves úton megállni már nem tudott, elütötte a gyalogost. A gyalogos férfi a baleset következtében először az autó gépháztetejére, majd onnan az úttestre esett. A férfit a mentők nyolc napon túli sérülésekkel szállították kórházba.

Az eset körülményeit a Győri Rendőrkapitányság vizsgálja.

Forrás: police.hu,/ gyorplusz.hu

Címkék: baleset, elütés, gyalogos

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld

Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV

Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.