2024. szeptember 7, szombat - Regina

2010. November 14. 07:55, vasárnap | Helyi
Forrás: Nyugathír

Egy hét múlva a BL-csoportelsőségért játszhat a Krim ellen az Audi ETO KC

Magabiztos győzelmet aratott a női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO az orosz Zvezda Zvenyigorod ellen. Konkoly Csaba együttese egy 5-0-ás sorozattal kezdte a mérkőzést, az oroszok az első negyedórában mindössze háromszor tudt

A második játékrész elején négy gólra felzárkózott a Zvezda Zvenyigorod (20-16), ám szerencsére ismét beindult az ETO-henger. Ebben a játékrészben Görbicz Anita parádézott, ki a jobbátlövő helyéről és hétméteresből is eredményes volt és természetesen gólpasszokat adott a társaknak (27-19).
Az 51. percben Vértes Orsolya gólja után nőtt először 10 gólra a két csapat közti különbség (30-20). A hajrában már Orbán Adriennt és Szegedi Orsolyát is bevetette Konkoly,
Konkoly Csaba: "Az hiányzott a száz százalékunkhoz, hogy a második félidő elején megtorpantunk. Ezen majd javítunk. Nagyon várunk már arra, hogy ilyen önbizalommal játszunk mind támadásban, mind védekezésben. Maximális fegyelemmel tettük a dolgunkat. Azokat a hibákat, amikből a Zvezda idegenben megvert minket kijavítottuk. Szombaton a Krim ellen a csoportelsőségért játszunk. Igyekszünk ugyanezzel a lendülettel továbbmenni." (Forrás: Kisalföld.hu)
Női kézilabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló:
Győri Audi ETO-Zvezda Zvenyigorod 33-22 (19-12)
Gól: Görbicz 7(3), Anorim 6, Spiridon 5, Bradeanu 4, Vérten 4, Mravikova 3, Gros 1, Kovacsics 1, Mayer 1, Szegedi 1, ill. Szen 8(3), Gruzgyeva 4, Vetkova 3(3), Volnuhina 3, Kuznyecova 2, Karpenko 1, Vinogradova 1.

2024. Szeptember 07. 09:12, szombat | Helyi

Ingyenes workshop szülőknek: újraéleszteni is megtanítják őket

Allergiás reakció, újraélesztés, Heimlich-fogás – ezek azok a dolgok, amelyekről sokan hallottunk már, de a gyakorlatban nem biztos, hogy tudnánk is alkalmazni.

2024. Szeptember 07. 08:14, szombat | Helyi