Hírek
2010. Január 01. 08:26, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Egyévesek izgalmas éve
2008 leghíresebb sztárcsemetéi idén már az első születésnapjukat ünnepelték, és olyan élményekkel gazdagodtak, amikben egy átlag felnőttnek sincs része. Az amerikai újságírók Nicole Richie és Joel Madden lányát, Harlowt szavazták m
Halle Berry és Gabriel Aubry kislánya, Nahla sokak szerint a legtökéletesebb génekkel rendelkezik a világon, ezért egész évben üldözték a fotósok. Sztárcsemete szinten, csak Suri Cruise tudta lekörözni a paparazzi képek számában. Ami szép teljesítmény, hiszen Halle nem hordja magával premierekre és forgatásokra szeme fényét. Knox és Vivienne Jolie-Pitt ellenben mindenhova ment, ahová a világot mentő szülők. Így életük első évében bejárták a Föld felét. Bár erről sokat nem fognak mesélni játszópajtásaiknak a homokozóban, hiszen emlékekkel valószínűleg nem nagyon gazdagodtak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 15:00, szerda | Bulvár
Csaknem kéttucatnyi jéghorgászt mentettek ki a kanadai hatóságok egy Huron-tavon elsodródott jégtábláról
A Huron-tavon elsodródott jégtábláról, helikopterekkel mentett ki az ontariói tartományi rendőrség 23 embert, akik későn vették észre, hogy a jég, amelyen horgásztak, elszakadt a parttól - közölték hétfőn a helyi hatóságok.
2026. Február 28. 18:00, szombat | Bulvár
Bryan Adams decemberben az MVM Dome-ban lép fel
Nyolcadik alkalommal érkezik koncertezni Magyarországra Bryan Adams. A világhírű kanadai rocksztár két évvel ezelőtti estje után december 16-án ismét az MVM Dome-ban lép fel.
2026. Február 27. 14:00, péntek | Bulvár
Szerencsekoncertek tavasszal országszerte az Ötöslottó jegyében
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
