Hírek
2017. November 08. 09:31, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Egymillió forintra büntették a más meccsre menő DVTK játékost

Egymillió forintos büntetést kapott a diósgyőri Busai Attila, aki csapata találkozója helyett a Ferencváros-Debrecen labdarúgó-mérkőzésre látogatott ki.
Amint a DVTK honlapján olvasható, Busai Attila öt sárga lap miatt eltiltását töltötte, ezért nem léphetett pályára a Balmazújváros elleni bajnoki mérkőzésen. A játékos nem kísérte el csapatát a találkozóra, "azt állította, hogy tévén nézte a Ferencváros-Debrecen összecsapást. Bódog Tamás vezetőedző emiatt 500 ezer forint pénzbüntetéssel sújtotta a középpályást. Később egy fotó alapján kiderült, hogy Busai Attila a Groupama Arénában tekintette meg volt csapata mérkőzését. Bódog Tamás emiatt megduplázta a játékos büntetését."
Bódog szerdán a honlapnak elmondta, csalódás számára Busai viselkedése, de reméli, tanult az esetből:
"Egy rutinos, a csapatot képviselő, a csapattanácsban aktív szerepet vállaló labdarúgóról beszélünk, akinek adtam a véleményére, így külön csalódás számomra ez a viselkedés. Busai Attila azonban megértette, miért kapott büntetést, és hiszem, hogy tanult belőle." - fogalmazott Bódog Tamás.
Hozzátette, Busai nagyon fontos játékos, aki "a teljesítményével már korábban kivívta azt a vezérszerepet, amire a csapatnak és személy szerint nekem is nagy szükségem van".
A vezetőedző kiemelte: "mindenhol szankcionálnak az edzők, a játékosok pedig többnyire elfogadják a döntést, és nem azért, mert muszáj, hanem azért mert jogosnak tartják a büntetést. A mostani eset egy a sok közül".
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 25. 07:35, kedd | Bulvár
Elbúcsúztatták Bényi Ildikót
Hétfőn búcsúztatták el Bényi Ildikó Wacha Imre-díjas televíziós műsorvezetőt, a Magyar Vöröskereszt humanitárius jószolgálati nagykövetét a hernádvécsei temetőben.
2025. Március 24. 07:56, hétfő | Bulvár
Június elején rendezik meg a SopronFestet
Június 1. és 8. között 75 helyszínen több száz esemény várja a harmadik SopronFest látogatóit.
2025. Március 21. 07:31, péntek | Bulvár
Kiugró mértékben nőtt a zenei streaming bevétele Magyarországon
Kiugró mértékben, több mint 2,6 milliárd forinttal nőtt tavaly a zenei streaming magyarországi bevétele.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Bulvár
Tüzet gyújtva akart világítani egy fiú, de autók gyulladtak ki
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy fiatalkorú fiú ellen gondatlan közveszély okozásának vétsége miatt. A fiatal kukázás közben tüzet gyújtva akart világítani, de kiégtek a hulladéktárolók, és a parkoló járművek.