Hírek
2015. December 26. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Egyre inkább teltházzal működnek karácsonykor a szállodák
Miközben a fővárosból sokan vidékre mennek, a budapesti szállodák is telt házzal működnek karácsonykor - mondta Niklai Ákos, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének elnöke az M1 aktuális csatorna műsorában pénteken.
A szakember szerint főleg franciák, németek, britek és osztrákok keresik fel ilyenkor a magyar fővárost. A műsorban elhangzott, hogy egyre többen töltik szállodákban a karácsonyi ünnepeket, így rendszeresen teltházzal működnek a vidéki vendéglátóhelyek, ahol a szállodák külön karácsonyi programokkal, például betlehemezéssel, gyertyafényes vacsorával, pezsgős reggelivel készülnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának
