Hírek
2015. November 13. 06:12, péntek |
Helyi
Forrás: infogyor.hu
Elaludt a buszsofőr – durva videó a karambolról!
Az utasok durván nekicsapódtak az üléstámlának, egyikük gerinctörést szenvedett. A balesetben nyolcan sérültek meg.
Videófelvétel került fel az internetre egy moszkvai autóbuszjárat balesetéről vasárnap. A sofőr fényes nappal elbóbiskolt a volán mögött, a jármű pedig frontálisan egy villanyoszlopnak, majd egy lehajtó szélének csapódott.
Az ütközés akkora erejű volt, hogy az utasok kirepültek az ülésből. Ez látható a busz belső kameráinak felvételén is – számolt be minderről a Mirror nevű angol hírportál.
Rögzítette továbbá azt is, ahogy a sofőr feje már a baleset előtt pár másodperccel is lebiccen. A portál szerint, a moszkvai közlekedési vállalat vizsgálatot indított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
