Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2014. Szeptember 29. 08:42, hétfő | Helyi
Forrás: Police.hu

Életét vesztette a pápai motoros

Életét vesztette a pápai motoros

Az egyenruhások befejezték a 2014. szeptember 28-án 18 óra 10 perckor a 83-as számú főút, 45-ös km szelvényében, Gyarmat külterületén történt közlekedési baleset helyszínelését.

A fenti útszakaszon a forgalom újra zavartalanul halad.A rendelkezésre álló adatok alapján egy motorkerékpáros utasával Győr irányából Pápa irányába haladt, mikor egy előtte közlekedő, forgalmi okoból megálló tehergépkocsi hátuljának csapódott.
Az ütközésben a motort vezető, 22 éves pápai fiatalember a helyszínen életét vesztette, női utasát nyolc napon túl gyógyuló sérülésekkel a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.

A baleset körülményeit a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya szakértők bevonásával vizsgálja.

Címkék: baleset, motoros

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.