Hírek
2016. Augusztus 23. 14:49, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Elfogtak egy román embercsempészt az Autópálya Alosztály járőrei
A rendőrök elfogtak egy román férfit, aki 18 migránst akart illegálisan Szlovákiába juttatni.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Autópálya Alosztály járőrei - 2016. augusztus 22-én 23.00 órakor - az M15-ös autóúton, Rajka térségében ellenőrizték egy KIA Pregio Trekking típusú személygépjármű vezetőjét.
A rendőrök a jármű átvizsgálásakor az autó rakterében 15 afgán és 3 pakisztáni állampolgárt találtak. A külföldiek a személyazonosságuk és jogszerű magyarországi tartózkodásuk igazolásához szükséges okmányokkal nem rendelkeztek, ezért őket és a 62 éves román állampolgárságú férfit a járőrök a helyszínen elfogták.

Az elfogott külföldieket a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, ahol a nyomozók S. Sándor József 62 éves sofőrt – őrizetbe vétele mellett – gyanúsítottként hallgatták ki. A román állampolgár ellen embercsempészés bűntett megalapozott gyanúja, a 18 migránssal szemben pedig tiltott határátlépés szabálysértése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 08:29, péntek | Helyi
Új autó segíti a győri Család- és Gyermekjóléti Központ munkáját
Új autót kapott a győri Család- és Gyermekjóléti Központ.
2026. Július 17. 08:06, péntek | Helyi
Kommentár nélkül: Egy nyári délelőtt Győr belvárosában
Operatőr kollégánk, Tóth Bálint, kedden délelőtt felkapta kameráját, és tett egy kört Győr belvárosában. Máris mutatjuk, mit látott.
2026. Július 17. 07:10, péntek | Helyi
Agresszív drogosok balhézása miatt erősíti biztonságát az egyetem
Erősíti a biztonságot az egyetem, mert a győri campus előtt agresszív társaság kezdett megjelenni, feltehetően drog hatása alatt okoznak botrányt és riadalmat.
2026. Július 16. 08:21, csütörtök | Helyi
Változik a Dunakapu téri piac helyszíne
Július 18-án, szombaton rendezvény miatt a Dunakapu téri piac ideiglenesen a Tarcsay Vilmos utca 1–3. szám alatti parkolóban (a piac korábbi helyszínén) várja a vásárlókat.
