Hírek
2018. Március 16. 06:30, péntek | Helyi
Elhunyt Áts Gyula színművész
Hosszan tartó súlyos betegség után, 78 éves korában meghalt Áts Gyula, Jászai Mari-díjas színész, a Győri Nemzeti Színház Örökös Tagja.
- tette közzé a Győri Nemzeti Színház, honlapján.
1960-tól azÁllami Déryné Színház, 1968-tól a Győri Kisfaludy Színház,1969-tól Szolnoki Szigligeti Színház, 1970-től a Kecskeméti Katona József Színház,1973-tól a Békés Megyei Jókai Színház, 1978-tól pedig a Győri Kisfaludy Színház, majd Győri Nemzeti Színház tagja volt.
Emlékét szívünkben őrizzük!
Forrás: gyoriszinház.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:16, vasárnap | Helyi
A hideg idő veszélyeire hívják fel az állatartók figyelmet
Az extrém hideg az emberek mellett a szabadban tartott gazdasági állatokra és a házi kedvencekre is veszélyt jelenthet – hívta fel a figyelmet az Orpheus Állatvédő Egyesület, amely ajánlásokat is tett az állattartóknak.
2026. Január 11. 08:09, vasárnap | Helyi
Csak óvatosan az utakon
Elszoktak a közlekedők a havazástól.
2026. Január 11. 07:11, vasárnap | Helyi
Győriek is lehetnek az év sportolói
Győrieket is találunk a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) által 68. alkalommal kiírt Év sportolója szavazás három esélyese között.
2026. Január 10. 08:21, szombat | Helyi
Ez lesz a Fehér Miklós Emlékgála programja
A Fehér Miklós Emlékgálát 2026. január 11-én, 10 órától rendezik meg a Magvassy Mihály Városi Sportcsarnokban. A belépés egész nap díjtalan.
