Hírek
2013. November 02. 10:18, szombat |
Bulvár
Forrás: infogyor.hu/WK
Elképesztő! Melyik dögös modellt rejti a jelmez?
Ha még nem láttad, ezt meg kell nézned! Ilyen egy tökéletes jelmez, ami még egy filmben is megállná a helyét.
Hihetetlen, milyen átváltozásokat vállal be, a még mindig gyönyörű 40 éves modell, műsorvezető. Heidi Klum, minden évben fölényesen nyer jelmezével. Idén Halloweenkor is kitett magáért, divatos öregasszonynak öltözött.

A modell minden kis apróságra figyelt, és maszkmesterek segítségével öregedett harminc évet. Annyira tökéletes volt a jelmez, hogy sokan először nem hittek a szemüknek. A sminkmesterek rendesen kitettek magukért: minden apró ránc ki van dolgozva, visszerek a lábon, ráadásul még a modell is nagyon jól játszotta a szerepét, ez a cikkben megnézhető videón is látszik.
A tavalyi jelmeze is elképesztő volt, az biztos, hogy nagyon jól bírja az órákig tartó sminkelést. De mindezektől megszabadulni sem lehet egyszerű. Mindenestre az eredmény elképesztő, úgyhogy megéri. Kíváncsian várjuk, jövőre mit talál ki a szőke, egykori szupermodell.

FOTÓ - INSTAGRAM
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 14:00, szombat | Bulvár
Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen
Vonattal, lóháton és gyalogosan is vonulnak a zarándokok a székelyföldi Csíksomlyóra, a szombaton a Kis- és Nagysomlyó-hegy közötti nyeregben tartandó pünkösdi búcsús szentmisére.
2026. Május 20. 15:00, szerda | Bulvár
A 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon koncertsorozat és hangszerkiállítás várja az érdeklődőket
Hazai és külföldi előadók koncertjei, a fesztivál múltját bemutató fotó- és hangszerkiállítás, valamint mesterkurzusok várják az érdeklődőket a 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon június második felében
2026. Május 04. 17:00, hétfő | Bulvár
Manga-napot tart a Néprajzi Múzeum
A Néprajzi Múzeum május 9-én egész napos programsorozattal kapcsolódik a Manga - Hokuszai - Manga kiállításhoz.
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
