Hírek
2014. December 17. 15:00, szerda |
Helyi
Forrás: InfoGyőr
Elképesztő törvények különböző országokból
Vicces törvények, különböző országokból. Azért érdekelne minket egy ilyen ügy tárgyalása.
1. Floridában törvény tiltja az este hat óra után nyilvános helyen történő szellentést.
2. Texasban csak liftben tilos szellenteni.
3. St. Louisban (Missuri) a templomban nem szabad, ezt akár életfogytig tartó börtönnel is büntethetik.
4. Devonban (Connecticat) tilos naplemente után hátrafele menni.
5. New Hampshire-ben tilos vasárnap vizelés közben az égre nézni.
6. Klamath Fallsban (Oregon) tilos víz alatt fütyülni.
7. Nebraskában letartóztathatják azokat szülőket, akiknek gyereke az istentisztelet alatt böfögni mer.
8. Végül pedig Angliában a férfiak vizelhetnek nyilvános helyen, de kizárólag csak az autójuk hátsó kerekére, és csakis úgy, hogy jobb kezüket a kocsi tetejére teszik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 08:22, péntek | Helyi
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált.
2026. Június 26. 08:08, péntek | Helyi
Három alpolgármestere van már Pintér Bencének
Tóth Péter kabinetfőnök mostantól Pintér Bence polgármester harmadik helyetteseként folytatja munkáját a győri önkormányzatnál.
2026. Június 26. 07:08, péntek | Helyi
Változik a vasúti menetrend a Győrt érintő vonalakon június 27. és július 3. között
Karbantartási munkák miatt módosul egyes vonatok menetrendje a Budapest–Hegyeshalom, a Budapest–Sopron, a Tatabánya–Oroszlány és a Csorna–Szombathely vasútvonalakon 2026. június 27. és július 3. között.
2026. Június 25. 08:23, csütörtök | Helyi
Labdarúgó NB I – Angyalföldön kezd a bajnok ETO
A bajnok ETO az élvonalba visszajutott Vasas otthonában kezdi a labdarúgó OTP Bank Liga 2026-27-es idényét.
