Hírek
2018. Március 06. 06:06, kedd | Külföld
Ellopták a 60 éves színésznő Oscar-szobrát
Ellopták Frances McDormand amerikai színésznő frissen nyert Oscar-szobrát a díjátadó utáni összejövetelen vasárnap. – írta a BBC hírportálja.
A Los Angeles-i rendőrség közleménye szerint egy Terry Bryant nevű férfit letartóztattak tolvajlásért, miután a színésznő Oscar-szobra eltűnt a partiról.
A 47 éves férfit óvadék ellenében szabadon engedték, tárgyalása időpontját később tűzik ki. A szobrot megtalálták és visszajuttatták tulajdonosának.
Bryantnak jegye volt a Kormányzó Bálja elnevezésű eseményre, a díjátadó utáni hivatalos vacsorára.
McDormand nevét már rávésték a díjra, mielőtt ellopták volna. A színésznő a legjobb női főszereplő trófeáját nyerte el a Három óriásplakát Ebbing határában című filmért vasárnap este a 90. Oscar-díjátadó gálán.
Forrás: origo.hu
Fotó: index.hu - Angela Weiss / AFP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 20:00, péntek | Külföld
Csökkent a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
Több mint egyharmadával csökkent az előző évhez képest a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
2026. Június 26. 12:00, péntek | Külföld
Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában
Megdőlt szerdán a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában.
2026. Június 26. 10:41, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll
A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön
2026. Június 25. 11:45, csütörtök | Külföld
Ukrajna háború - Tüzet okozott egy ukrán dróntámadás egy dél-oroszországi olajbázison
Tüzet okoztak a krasznodari régió poltavai olajbázisán egy drón lezuhant roncsai - közölte Alekszandr Haritonov, a Kraszoarmejszki járás vezetője csütörtökön a Max-csatornáján.
