2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2012. Április 29. 07:25, vasárnap | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Először nyerhetünk a Hírös városban - VIDEO

Hét mérkőzés - hat hazai siker. Ez a jellemző az ETO és a Kecskemét csatájára, amióta a hírös város együttese feljutott az NB I-be.

Győrben 2-0, 1-0, 2-1 és 4-0, a Széktói stadionban győri szempontból 0-1, 0-2 és 3-3. Utóbbi igencsak emlékezetes meccs volt, a 80. percben még két gólos előnye volt a lila-fehéreknek, ám talpra állt az ETO. A párharc legjobb góllövője Dudás Ádám (3) Nikola Trajkovic (2) és Linas Pilibaitis (2) - mindhárman gyarapíthatják góljaikat - rajtuk kívül Aleksidze, Kink, Stark, Bougerra és Dinjar lőtt gólt a Kecskemétnek. Video összeállításunkban az őszi 4-0-ás sikert nézhetik újra.