Hírek
2017. Március 07. 07:42, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elsodort egy embert a vonat Debrecen közelében
Elsodort egy embert egy Záhonyból a budapesti Nyugati pályaudvarra tartó személyvonat Debrecen és Apafa között hétfő este, a sérültet kórházba vitték - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre elmondta: a baleset Debrecen közelében, a nyílt pályán történt. A rendőrség megkezdte a helyszínelést, ezért az egyik vágányt lezárták a két állomás között.
A Mávinform honlapján azt írta: az utasoknak 15-20 perces késésekre kell számítaniuk a Budapest-Debrecen-Nyíregyháza vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
