Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2015. Július 18. 00:40, szombat | Helyi
Forrás: infoGyőr

Elszabadult és felsővezetéknek ütközött egy hőlégballon Lipóton - Fotók

Elszabadult és felsővezetéknek ütközött egy hőlégballon Lipóton - Fotók

A történet ott kezdődik, hogy Lipóton fesztivált tartanak, amelynek egyik kikapcsolódási lehetősége a hőlégballon. Sajnos technikai okok miatt, pontosabban a hőlégballont rögzítő kötelek elszakadtak, ez kezdeményezte a balesetet.

Olvasótudósítónk beszámolója szerint a ballon 5-6 méteren magasra szállt utasaival, amikor magasfeszültségű villamosvezetékbe futott bele. Ezután a hőlégballon két parkoló autónak csapódott. Úgy tudjuk a balesetnek több sérültje van.

Egyik fesztiválozó arról panaszkodott, hogy az esemény területén áram nélkül maradtak, továbbá Lipóton is áramszünet keletkezett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi

Tovább zöldülhet a Szigetköz

Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.

2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi

Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton

Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.

2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi

Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben

A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.