Hírek
2020. Június 18. 07:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Eltörli a kormány az idősek vásárlási idősávját
Az Origo információi szerint szerdai ülésén a kormány döntött arról, hogy eltörli az idősek vásárlási idősávját.
A hírportál szerdán este azt írta: értesüléseik szerint a maszkhasználat kötelező marad az üzletekben és a tömegközlekedésen. Ezt a szakértők a járvány mostani fázisában elegendőnek tartják, ezért döntött a kormány az időskorúak idősávjának eltörléséről.
Arról nem szól a cikk, hogy a jelenleg a 65 évnél idősebbekre vonatkozó vásárlási idősáv eltörlése mikortól lép életbe.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
