Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2018. Február 09. 06:45, péntek | Belföld

Élve szedték ki a metró alól

Élve szedték ki a metró alól

Élve, de súlyos sérülésekkel szedték ki a tűzoltók a metró alól azt a középkorú nőt, aki szerda hajnalban esett a sínek közé a Széll Kálmán téri állomáson. Hihetetlen szerencsével túlélte a gázolást.

Nevük elhallgatását kérő BKV-s dolgozóktól úgy tudjuk, hogy az asszony nem akart öngyilkos lenni. Az állomás kamerafelvételein az látszik, hogy rosszul van, és beszédül a sínek közé. Ki akart mászni, de már jött a metró.

Mégis szerencséje volt. A jármű kerekei kettévághatták volna, ahova pedig dobta a vonat, ott húzódik a magasfeszültségű sín. Ha hozzáér, azonnal agyoncsapja az áram, és biztos, hogy az életével fizetett volna.

Úgy tudjuk, a drámai baleset ellenére a bajba jutott nő csonttörésekkel megúszta az esetet, és felgyógyul majd.

Forrás: blikk.hu

Fotó: Schultz László

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld

Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje

Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át

2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld

MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak

2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.

2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld

Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön

Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.