Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2010. Július 04. 14:17, vasárnap | Belföld
Forrás: Független Hírügynökség

Elvitték a 3 milliárdos lottófőnyereményt!

Elvitték a 3 milliárdos lottófőnyereményt!

Volt öttalálatos a lottón, a héthónapos halmozódás után egy játékos elvitte a 3 milliárd 177 millió forintot. Összesen 60 darab 4-es találat volt, a nyertesek egyenként 1 millió 531 ezer forintot vihetnek haza. Legutóbb tavaly december 12

A mostani nyeremény a második legnagyobb összeg a magyar lottó-történelemben. A legnagyobb hazai nyeremény 2003 novemberében volt. Akkor - 38 hetes halmozódás után - 5 milliárd 92 millió forintot fizetett az ötös. A harmadik helyen a 2002 decemberi 2 milliárd 971 milliós nyeremény áll.


Független Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot