Hírek
2015. Szeptember 11. 09:58, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
Embercsempészt fogtak Vámosszabadin
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság beosztottjai 2015. augusztus 22-én a letenyei határátkelőhelyen ellenőriztek egy lengyel hatósági jelzésű személygépkocsit. A járműben hét szír állampolgár utazott, akik magyarországi jogszerű tartózkodásukat nem tudták igazolni.
A rendőrök a külföldieket a megyei rendőr-főkapitányságra előállították és a sofőr ellen embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.
A 26 éves szír férfi tettét beismerte és megnevezte bűntársát is. A nyomozók a „megbízó” ellen elfogatóparancsot bocsátottak ki.
A győri rendőrök 2015. szeptember 10-én 13 óra 35 perckor a Vámosszabadi Befogadóállomás területén a 34 éves körözött szír állampolgárt elfogták és őrizetbe vételét követően további intézkedésre a zala megyei kollégáknak átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.
2026. Február 03. 08:06, kedd | Helyi
Tovább zöldülhet a Szigetköz
Több mint 3 milliárd forint támogatás érkezik a Szigetközbe.
2026. Február 03. 07:06, kedd | Helyi
Csendben elaludt Magyarország legidősebb embere Győrújbaráton
Elhunyt Magyarország legidősebb embere, Juhász Árpádné. Teri néni 1914. május 14-én született, 2022 decembere óta volt ő az ország leigidősebbje és a győrújbaráti idősotthonban hunyt el.
2026. Február 02. 08:29, hétfő | Helyi
Európai ifjúsági kézilabdaliga – Győr is indul az első női idényben
A Győr, a Ferencváros és a Debrecen is indul az európai ifjúsági kézilabdaliga első női kiírásában.
